Pentokans (PentoKan)

25 October 2019, rakstu sagatavoja Inga Veisa

Pentokans (PentoKan) - neatsverams produkts šūnu veselībai - sabalansēta kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija, kas nepieciešama efektīvai enerģijas apmaiņas uzturēšanai organismā.

Produkts nodrošina kālija koncentrāciju šūnā, kas ir svarīgs priekšnoteikums veselīgai šūnas un, līdz ar to, visa organisma funkcionēšanai:

 • cilvēkiem, kas piekopj ļoti aktīvu dzīvesveidu - nodarbojas ar sportu vai veic fiziski smagu darbu;
 • regulāri lieto kafiju, šokolādi, alkoholu;
 • bieži izjūt nervu spriedzi un stresu;
 • ja tiek lietots nepilnvērtīgs uzturs un liels sāls daudzums;
 • ja ir paaugstināts sirds problēmu attīstības risks - sirds un asinsvadu veselības uzturēšanai;
 • augsta enerģijas līmeņa un darbaspēju uzturēšanai lielas slodzes un stresa apstākļos.

Pateicoties šim produktam, visas organisma šūnas vienlaicīgi saņem kāliju pietiekošā daudzumā.

PentoKan putojošās tabletes, izšķīstot ūdenī, veido divas organiskas kālija formas - citrātu un askorbātu. Tādējādi tiek sasniegta bioloģiskā pieejamība aptuveni 97,5%.

PentoKan - šūnu jaunības un veselības atslēga

prezentē autors, zinātnieks Roberts Tīdemans (Robert Thiedemann), video zemāk:


Produkta sastāvā esošo komponentu apraksts:

Kālijs (ķīmiskais elements ar simbolu K) - nenovērtējams elements, kas sastopams visos starpšūnu šķidrumos, un, palīdz normalizēt skābju - sārmu līdzsvaru.

Cilvēka organismā kāliju saturošiem savienojumiem ir liela nozīme normālas sirdsdarbības un nervu impulsu pārvadīšanā. No šī minerāla līmeņa organismā lielā mērā ir atkarīgas mūsu darbaspējas un enerģija.

Ar kāliju saturošiem savienojumiem bagātas ir auzu pārslas, bet salīdzinoši daudz kāliju saturošas vielas ir arī redīsos, ķiršos un kartupeļos, banānos, medū, zivīs, olās, riekstos, aprikozēs, pākšaugos, melnajās plūmēs un rozīnēs. Diennaktī cilvēkam nepieciešams uzņem organismā 2,5 - 5 g kālija. Diemžēl liela daļa cilvēku ar uzturu nesaņem pietiekamu kālija devu.

Savukārt kālija deficīts var izraisīt:

 • nogurumu un miegainību;
 • apātiju un garīgo izsīkumu;
 • hiperaktivitāti un vieglu aizkaitināmību;
 • sāpes muskuļos;
 • sirds ritma traucējumus;
 • hronisku aizcietējumu;
 • tūsku;
 • elpošanas problēmas (aizdusu).

C vitamīns (ūdenī šķīstošs vitamīns) - veselībai ļoti svarīgs vitamīns, kam piemīt antioksidanta īpašības. Ja jūs dzīvojat aktīvu dzīvesveidu, saspringti strādājat, bieži izjūtat stresu vai dzīvojat nelabvēlīgos apstākļos, tad jums ir ļoti nepieciešams šis vitamīns. C vitamīns palīdz apgādāt ar skābekli muskuļus un audus, piedalās kolagēna sintēzē, veicina labāku olbaltumvielu uzsūkšanos.

Tas ir viens no askorbīnskābes optiskajiem izomēriem (L-askorbīnskābe). C vitamīns organismā nepieciešams dažādos oksidēšanās-reducēšanās procesos, hormonu un kolagēna sintēzei, žultsskābju veidošanās procesos no holesterīna. C vitamīns piedalās arī dzelzs vielmaiņā. Organismā tas visvairāk uzsūcas tievajās zarnās.

C vitamīna rezerves organismā neveidojas un tā pārpalikumi tiek ātri izvadīti caur nierēm.

Cilvēkam dienā minimāli nepieciešams vismaz 10 mg C vitamīna, bet ieteicamā deva ir ap 100 mg (grūtniecēm, sportistiem, smaga darba strādniekiem - līdz 150 mg).

Pateicoties C vitamīnam, organisms atjaunojas pēc slodzes un stresa. Tāpat arī C vitamīns veicina organisma aizsardzību no priekšlaicīgas novecošanās.

Produkta formulā C vitamīnam ir svarīga transportēšanas loma, kas veicina ātru un efektīvu kālija nogādāšanu šūnā.

Riboze - dabiskas izcelsmes ogļhidrāts (pentozes grupas monohaharīds). Riboze ir nepieciešama ATF (adenozīntrifosforskābe) molekulu sintēzei, ar kuru starpniecību visas mūsu organisma šūnas saglabā un izmanto enerģiju bioķīmiskajām reakcijām. Riboze īpaši svarīga ir sportistiem: ATF koncentrācija šūnās pēc treniņiem (vai citās stresa situācijās) būtiski samazinās, bet ribozes papildus uzņemšana palīdz atjaunot enerģijas rezerves.

Ribozes papildus uzņemšana paaugstina ATF izstrādi par 300 - 400% un paaugstina šūnu vairoties spēju par 700%.

1 tabletes saturs:

Kālijs (hidrokarbonāts) - 420 mg

Vitamīns С (L-askorbīnskābe) - 100 mg

Riboze - 20 mg

Lietošana:

1 tablete 1 - 2 reizes dienā, ēdienreizes laikā vai kā rekomendējis veselības aprūpes speciālists. Izšķīdināt 1 tableti 60 ml ūdens vai augļu sulas.


Kā iegādāties Coral Club produktus?

Produkcijas iegāde iespējama reģistrējoties Coral Club mājas lapā. Izvēlieties vienu no mūsu ekspertiem/veselības treneriem, noklikšķinot uz linka zem konkrētā speciālista apraksta. Izvēlēties ekspertu!

Papildus Jūs iegūsiet:

 • Pastāvīgu 20% atlaidi uz visiem Coral Club produktiem;
 • Savu personīgo Coral Club konsultantu/nutriciologu, ar ko varēsiet sazināties gan telefoniski, gan e-pastā, lai saņemtu padziļinātu un pielāgotu konsultāciju katram Jūsu ģimenes loceklim.

NB!

 • Reģistrējoties mājas lapā, lūdzu saglabājiet Kluba numuru (parasti septiņciparu skaitlis), kas garantēs atlaidi;
 • Ja esat jau reģistrējies Coral Club, izmantojiet esošās pieejas.
Pentokan