Liekais Svars un tauki uz Vēdera

23 November 2018

Problēma ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Ar vien biežāk arī tievie saskaras ar liekā svara vai aptaukošanās problēmām, tikai ne visā ķermenī, bet tieši uz vēdera. Kāpēc un kas ir tā cēloņi?

Diemžēl pastāvīgais stress un neveselīgs uzturs ir tā pamāta, bet pieļauju, ka to tāpat visi zina.

Daudzi iespējams jau ir pamanījuši, ka gados vecākiem cilvēkiem, jo tievākas kļūst kājas, jo lielāks vēders.

Iemesls ir ļoti vienkāršs, kad aknas un nieres netiek galā ar visiem toksīniem un ķīmiju, ko apēdam un uzņemam caur ādu, tad visi toksīni tiek nogrūsti taukos un parasti vēdera daļā, tādā veidā dodot signālu, ka aknai ir grūti un tā netiek galā, izvirzot uz vēdera visu slikto tauku veidā, kā rezultātā aptaukošanās vēdera rajonā.

Ja esat to sev novērojis un gribat to mainīt:

1.tad pirmais, ko jādara ir jāpalīdz organisma izvadkanāliem (aknai un nierēm) tikt galā ar visu ķīmiju (toksīniem)

- Aknām ļoti patīk Artišoka (Artichoke) kapsulas, var iegādāties šeit

- Nierēm ļoti patīk AlfaAlfa kapsulas, var iegādāties šeit

  1. otrais, ir jāpadomā par ūdeni un tā kvalitāti. Ūdens nepieciešams, lai palīdzētu aknai un nierei tikt galā ar toksīniem. Protams, derēs arī parasts ūdens vismaz 2 litri dienā, tomēr vārīts ūdens ir miris, filtrētam ūdenim nav vērtības, avota ūdens īpašības mazinās par 50% jau pēc tā iepildīšanas pudelēs. Tādēļ arvien vairāk cilvēki meklē, kā attīrīt un bagātināt ūdeni ar tik ļoti organismam nepieciešamies mikroelementiem.

Iesaku koraļļu ūdeni, kas nāk no Okinavas salas Japānā, kur tik atklātas šī ūdens bagātinātāja burvīgās īpašības, jo salas iemītnieku vidējais dzīves vecums stabili pārsniedz 100 gadu slieksni!

Šim ūdenim ir visi organismam nepieciešamie mikroelementi, krietni vairāk nekā mums zināmam Borjomi, kā arī tas nav gāzēts, jo daudziem nav ieteicami gāzēti dzērieni. Ūdens sastāvs palīdz gan izvadīt toksīnus, gan padzirdīt šūnas, lai tās tik ātri nenoveco. Tāpat tas lieliski regulē skābju un sārmu līmeni asinīs.

Koraļļu ūdeni var iegādāties šeit

Parasti ieteicam dzert vismaz 1,5 litri dienā. Var izmantot par pamatu filtrētu ūdeni vai pudelēs pildīto. Ja ņemsiet no krāna, nav aizliegts, bet tas krietni samazinās produkta vērtību, jo koraļļi absorbēs to ķīmiju, kas ir pievienota krāna ūdenim.


Lasīt nākamo rakstu par psoriāzi, ekzēmām un dermatītu