CORAL-MINE MAISIŅI

30 January 2020

CORAL-MINE MAISIŅI

Kā tos lietot atkārtoti?

Coral-mine maisiņi jeb sačeti mums visiem labi pazīstami kā ūdens kvalitātes uzlabotāji – tie paaugstina ūdens PH līmeni jeb viegli sārmo, sakārto tā struktūru, uzlabo oksidēšanās-reducēšanās jeb dzīvības potenciālu (to var izmērīt ar jonomēru), samazina virsmas spraigumu un piesātina ūdeni ar 70 organiskiem minerāliem elementiem. Atgādināšu, ka šo ūdeni ieteicams lietot katru dienu (vismaz 30ml ūdens uz 1kg svara). Taču arī pēc ūdens izlietošanas, coral-mine maisiņi ir derīgi. Kā tos izmantot? Lasi tālāk!

SORBENTS

Coral-mine ir izcilas sorbenta īpašības – šie minerāli no Japānas piekrastes rifiem spēj uzsūkt dažādus toksīnus un kaitīgas vielas. To apsorbēšanas spēja ir 200 reizes spēcīgāka nekā, piemēram, aktivētajai oglei. Tāpēc coral-mine lieliski noder kā pieaugušajiem, tā bērniem caurejas, vemšanas, saindēšanās, vēdera graižu un pūšanās gadījumos. Jauns nelietots maisiņš būs spēcīgākas iedarbības, jau lietots – maigākas iedarbības. Pēc pieredzes – ar caureju un rotavīrusu var tikt galā 1 dienas laikā izlietojot 2-3 jaunus vai 3-4 jau lietotus maisiņus. Lietošana – atgriežam maisiņu vaļā un izberam minerālu smiltis mutē, uzdzerot glāzi ūdens. Bērnu gadījumā nāk talkā vecāku izdoma – coral-mine var iebērt jogurtā, ievārījumā, medū utt.

Jāatzīmē, ka lielisko sorbenta īpašību dēļ jau lietotus vai jaunus maisiņus var izmantot arī tad, ja lietots alkohols – tie palīdzēs ātrāk atgūties pēc jautriem pasākumiemJ Vienu maisiņu izber mutē un uzdzer glāzi ūdens tajā pašā vakarā vai no rīta pēc pamošanās.

Coral-mine var pievienot arī vīnam (ne dzirkstošajam), tējai, kafijai un citiem dzērieniem – tie absorbēs kaitīgās vielas (piemēram, sulfītus).

Profilaktiski reizi nedēļā vai retāk attīrīšanās programmu laikā var iekšķīgi lietot 1-2 maisiņus toksīnu absorbcijai un izvadei – īpaši noder, ja ir ādas problēmas, izsitumi utt.

BARĪBAS VIELAS AUGIEM

Coral-mine paciņas arī pēc lietošanas joprojām satur pietiekami augstu koncentrāciju ar 70 organiskas izcelsmes minerāliem – galvenokārt kalciju un magniju, kā arī kāliju, nātriju, dzelzi, fosforu, sēru, silīciju, mangānu, cinku u.c. elementus. Tāpēc šīs organiskās smiltis var pievienot ūdenim aplaistot istabas augus vai, piemēram, pievienot rozēm (ja rozēs vēl ir dzīvības potenciāls, tad coral-mine tās pabaros un to galviņas pacelsies).


  • Ja esat jau reģistrējies Coral Club, izmantojiet esošās pieejas.

BARĪBAS VIELAS ĶERMENIM

Jā, coral-mine arī pēc izlietošanas var vēlreiz izmantot ķermeņa procedūrām, piemēram, mājas apstākļos sajaucot skrubi. Idejas – sāls vai cukurs, coral-mine (var samalt, piemēram, kafijas dzirnaviņās), pievienojam ķermeņa kopšanas bāzes eļļu (piemēram, rīsu, mandeļu, avokado, plūmju, vīnogu kauliņu vai citu), pievienojam sev tīkamas ēteriskās eļļas (uzmanīgi – vien dažus pilienus), ādas kopšanai var pievienot arī dažādus mālus, izžāvētus augus un citas sastāvdaļas. Eksperimentējiet!


Kā iegādāties Coral Club produktus?

Produkcijas iegāde iespējama reģistrējoties Coral Club mājas lapā. Izvēlieties vienu no mūsu ekspertiem/veselības treneriem, noklikšķinot uz linka zem konkrētā speciālista apraksta. Izvēlēties ekspertu!

Papildus Jūs iegūsiet:

  • Pastāvīgu 20% atlaidi uz visiem Coral Club produktiem.
  • Savu personīgo Coral Club konsultantu/nutriciologu, ar ko varēsiet sazināties gan telefoniski, gan e-pastā, lai saņemtu padziļinātu un pielāgotu konsultāciju katram Jūsu ģimenes loceklim.

NB!

  • Reģistrējoties mājas lapā, lūdzu saglabājiet Kluba numuru (parasti septiņciparu skaitlis), kas garantēs atlaidi.