BLOGS

par veselību un veselīgu dzīvošanu = veselā miesā vesels gars

Kas ietekmē manu veselību: 2. faktors – UZTURS

Nepareizs un neveselīgs uzturs – otrais faktors, kas neapšaubāmi ietekmē veselību!


Vispārējā veselība

STRESS

Mūsdienās stresu izjūt teju ikviens cilvēks, taču ne visi to atzīst. Daudzi ir tik ļoti pieraduši būt pastāvīgā satraukumā, tonusā, steigā un dzinulī, ka nemaz neapzinās savas dzīves tempu, pienākumu virpuli un saspringumu. Tāpēc 21. gadsimtu bieži mēdz dēvēt par kortizola un adrenalīna laikmetu. Šie hormoni izdalās organismā, lai pārvarētu stresu un šie procesi saistīti ar hipotalāma-hipofīzes-virsnieru ass aktivitāti un simpātiskās nervu sistēmas darbību.


Stress

Kas ietekmē manu veselību: 1. faktors – PSIHOLOĢIJA

Ja mūs bieži piemeklē negatīvas emocijas kā dusmas, aizkaitināmība, agresija, skumjas, tad organisms pastiprināti izdala hormonus, kas sagrauj aknas. Stress ir veselības traucējumu parastākais psiholoģiskais iemesls.


Vispārējā veselība

Kas ietekmē manu veselību?

Kas ietekmē manu veselību? - Šo jautājumu parasti sev uzdodam tikai tad, kad jau jūtamies slikti un regulāri sākam sastapties ar nepatīkamiem simptomiem, kas apgrūtina ikdienu.


Vispārējā veselība

ĀDA, MATI, NAGI

Teju ikviens ir sastapies ar ādas nepilnībām – sausa āda, taukaina āda (iespējams abi simptomi dažādās ķermeņa daļās), slikta, plaisājoša pēdu āda, āda, kas lobās, apsarkumi, pumpas, nieze, paplašinātas poras, komedoni, dermatīti, ekzēmas, psoriāzes, pelēka ādas nokrāsa, savītusi āda, dehidrēta āda utt.


Āda, mati, nagi

CORAL-MINE MAISIŅI

Coral-mine maisiņi jeb sačeti mums visiem labi pazīstami kā ūdens kvalitātes uzlabotāji – tie paaugstina ūdens PH līmeni jeb viegli sārmo, sakārto tā struktūru, uzlabo oksidēšanās-reducēšanās jeb dzīvības potenciālu (to var izmērīt ar jonomēru), samazina virsmas spraigumu un piesātina ūdeni ar 70 organiskiem minerāliem elementiem.


Coral Club produktu apraksti

Kā pareizi sākt sportot 2. daļa

Intervija ar veselības sporta treneri Kristiānu Jansoni (2. daļa)


SPORTS

Kā pareizi sākt sportot

Intervija ar veselības sporta treneri Kristiānu Jansoni


SPORTS

Korallis Lucerna jeb Alfaalfa - palīgs nieru un citu orgānu atveseļošanā

Lucerna ir arī tā sauktā „cara zāle”, kas ieņem īpašu vietu ārstniecības augu vidū. Tās lietošana sekmē dzīves tonusa celšanos, paaugstina darbaspējas, ir ieteicama cilvēkiem ar novājinātu veselību un tiem, kas cieš no gremošanas traucējumiem, intoksikācijas, tūskām. Šī zāle ir ļoti nepieciešama nieru darbības traucējumu, kā arī čūlas slimības gadījumos.


Coral Club produktu apraksti

Lecitīns

Lecitīnam ir nenovērtējama loma cilvēka veselībā. Tas ir visu cilvēka organisma šūnu apvalku (membrānu) pamatā. Lecitīns ir nepieciešams organismam kā celtniecības materiāls bojāto šūnu atjaunošanai un “remontam”. Par šo vielu var teikt – tai ir 101 pielietojums un tā ir praktiski neaizvietojama tūkstošiem dzīvības procesos, kas norit mūsu ķermenī.


Coral Club produktu apraksti

Pārtikas pārstrāde un Fermentu izstrādāšanās problēmas

Kāda tad ir mūsu ēdienkarte? Ko tad mēs ikdienā ēdam?! Vai mūsu ēdiens satur visu nepieciešamo, kas mums ir nepieciešams? Diemžēl tā NAV! Mūsdienās mūsu pārtika ir tik ļoti iztukšota un mēs nevaram pietiekamā daudzumā uzņemt FERMENTUS, VITAMĪNUS UN AMINOSKĀBES un visu pārējo. Fermenti ir tie, kas šķeļ visu mūsu pārtiku (olbaltumvielas, taukus, cukuru un ogļhidrātus). FERMENTU TRŪKUMS IZRAISA. KĀPĒC JAU PAVISAM MAZIEM BĒRNIEM IR ALERĢIJAS UN ĒDIENA NEPANESĪBA?


Gremošanas orgānu sistēma

Kāpēc jādzer dzīvs ūdens?

Kāpēc jādzer “dzīvs” ūdens? Ko nozīmē vārds “dzīvs” ūdens? Vai to var izmērīt? Kāpēc pēdējā laikā tik ļoti šis termins tiek izmantots?


Ūdens

Liposomālais kurkumīns (Liposomal Curcumin)

Liposomālais kurkumīns – dabas un zinātnes dāvana cilvēkam


Coral Club produktu apraksti

Dzīve bez psoriāzes. Nutricioloģijas pieeja.

Evitas Tīdemanes personīgs stāsts. Viņas dzīve pēc sistemātiskas organisma attīrīšanas un atjaunošanas, kad astoņus gadus viņa biju cīnījusies ar psoriāzi.


Psoriāze

Skudru koka miza (Pau D`Arco)

Skudru koka miza (Pau D`Arco) – ir dabīgs antibiotiķis, kas nomāc patogēno baktēriju, vīrusu un sēnīšu vairošanos, sniedz pretiekaisuma iedarbību un stiprina imunitāti.


Coral Club produktu apraksti

MAGNIJS

Magnijs ir viens no cilvēka organisma pamatminerāliem, atbilstoši tā daudzumam un koncentrācijai pārējo minerālu pulkā tas ierindojas ceturtajā vietā. Magnijs piedalās ap 300 dažādos metaboliskos procesos. Katru dienu ieteicams uzņemt 310-360mg magnija. Diemžēl pētījumi liecina, ka apmēram 50% eiropiešu un Amerikas iedzīvotāju saņem mazāk nekā ieteicamo magnija devu.


Coral Club produktu apraksti

Koraļļu taurīns (Coral Taurine)

Koraļļu taurīns (Coral Taurine) ir “universālās” aminoskābes - taurīna avots, kam ir daudzpusēja dziedinoša iedarbība, un tāpēc tas ir ļoti svarīgs uztura bagātinātājs. Koraļļu taurīns ir neaizstājams produkts: - sirds un asinsvadu sistēmai; - nervu sistēmai; - redzes orgānu veselības uzturēšanai; - metabolisma optimizēšanai; - aizsarzībai no piesārņojuma un brīvajiem radikāļiem (arī UV stariem).


Coral Club produktu apraksti

Pentokans (PentoKan)

Pentokans (PentoKan) - neatsverams produkts šūnu veselībai - sabalansēta kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija, kas nepieciešama efektīvai enerģijas apmaiņas uzturēšanai organismā. Produkts nodrošina kālija koncentrāciju šūnā, kas ir svarīgs priekšnoteikums veselīgai šūnas un, līdz ar to, visa organisma funkcionēšanai: - cilvēkiem, kas piekopj ļoti aktīvu dzīvesveidu - nodarbojas ar sportu vai veic fiziski smagu darbu; - regulāri lieto kafiju, šokolādi, alkoholu; - bieži izjūt nervu spriedzi un stresu; - ja tiek lietots nepilnvērtīgs uzturs un liels sāls daudzums; - ja ir paaugstināts sirds problēmu attīstības risks - sirds un asinsvadu veselības uzturēšanai; - augsta enerģijas līmeņa un darbaspēju uzturēšanai lielas slodzes un stresa apstākļos.


Coral Club produktu apraksti

Saulainais Vitamīns D! Tā nepieciešamība mūsu organismā!

D vitamīna svarīgums mūsdienās tiek uzsvērts ar vien biežāk. Vai tas ir tik būtisks mūsu organismam? Vai varam mierīgi dzīvot, zinot ka tas mums ir vai arī nopietni par šī vitamīna trūkumu jāaizdomājas? Kādā vecumā tas ir svarīgs? Kur ir vitamīns D? Cik daudz mums D vitamīnu vajag? Kādu D vitamīnu mēs izvēlamies lietot?


Lekcijas par veselības tēmām

Lekcija par jauniešu veselību un kā palīdzēt ar dabas vielām

- Jauniešu emocionālā slodze un tās ietekme uz viņu organismu; - Veģetodistonija, tās iemesli un iespēja palīdzēt ar dabas vielām; - Sports, tā pozitīvie un negatīvie aspekti, un kā atjaunot organismu pēc intensīvas fiziskās slodzes; - Liekais svars, tā iemesli un kā ar to cīnīties; - Sabalansētas gremošanas nozīme organisma veselībā; - Aknes problēma,un kā to risināt; - Dabas vielas, kuras visvairāk nepieciešamas jauniešu pilnvērtīgai attīstībai un veselības nodrošināšanai.


Lekcijas par veselības tēmām

Kā nodrošināt, lai sirds būtu vesela

Visā pasaulē slimību un tās izraisīto nāves gadījumu skaita ziņā pirmo vietu ieņem sirds un asinsvadu slimības. Latvija šai ziņā ieņem vienu no pirmajām vietām. Mirstība ar sirds un asinsvadu slimībām Latvijā ir ļoti augsta, un kardioloģiskās saslimšanas ir galvenais iedzīvotāju nāves cēlonis. Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem gadā ar sirds un asinsvadu slimībām Latvijā mirst ap 16 000 cilvēku. Sirds slimības ir galvenais nāves cēlonis visus pēdējos gadus un, visticamāk, tāds būs arī turpmākos gadus. Latvijā ar sirds un asinsvadu slimībām slimo un ar tām mirst arī gados jauni cilvēki.


Sirds veselība

Coral Business Startup Rīgā, 21.10.2019., 18:00-21:00

Rudens ir atnācis ar krāsainām lapām. Tikpat krāšņš un aizraujošs ir mūsu bizness, kuram mēs aicinām jūs pievienoties ! ✔️ Ja esi progresīvi domājošs un veselīgi ambiciozs ✔️ Ja vēlies finanšu brīvību, kā arī brīvību no darba laika, atrašanās vietas un vadītāja ✔️ Ja vēlies uzsākt veselīgu partnerības biznesu un izveidot pasīvo ienākumu ✔️ Ja Tev ir svarīga pašizaugsme un pašrealizācija ✔️ Ja vēlies veidot starptautisku biznesu vai darboties on-line, neieguldot biznesā finanšu līdzekļus ✔️ Ja vēlies iegūt idejas un motivāciju sava biznesa izveidošanai, paaugstināt savu profesionalitāti - Šis pasākums domāts Tev!


PASĀKUMI

Nutrientu pielietošanas shēma

# kā palīdzēt sev ikdienā ar nutrientiem; # ko kombinēt, lai būtu pilnvērtīgāks rezultāts; # nutrientu atšķirības; # sīkāks ieskats par katru nutrientu; # skaidrojums, kāpēc mūsu organismam to vajag.


Lekcijas par veselības tēmām

LOCĪTAVU PROBLĒMAS. RISINĀJUMI. B-LURON EFEKTS

Locītavu un ar tām saistītās problēmas mūsdienās skar arvien jaunākus cilvēkus. Ja savulaik tādus simptomus kā stīvumu, locītavu kaulu un skrimšļu krakšķēšanu asociējām ar gados vecākiem cilvēkiem, tad pēdējās desmitgadēs pat divdesmitgadnieki sāk izjust sāpes un traumas locītavās. Nereti tas saistīts ar lieko svaru, palielinātu slodzi, sportā gūtām vieglākām un smagākām traumām, kas nav pilnīgi un sekmīgi izārstētas, tomēr bieži kaulu struktūru vājums saistīts ar organisma saskābšanu (lasi: izjauktu PH līdzsvaru) un sekojošu muguras deformāciju, tas var būt arī iedzimts jeb ģenētiski noteikts.


Kaulu un Locītavu problēmas

Organisma atjaunošanas pamatprincipi. Nutricioloģijas ceļš.

Tātad jūsu veselībai un uzmanībai - šūnu atjaunošanas koncepcija 4 soļu metode. Senas zināšanas, kas apkopotas mūsdienu izpildījumā, ņemot vērā mūsdienu apstākļus kādā dzīvo (eksistē) cilvēks. Pieredze, rezultāti, atbildes uz jautājumiem.


Lekcijas par veselības tēmām

Starptautisks projekts "Izmaini savu dzīvi 90 dienās"

Projektā var iesaistīties ikviens interesents, kurš vēlas: - atgūt spēku, enerģiju, dzīvesprieku un labu pašsajūtu - dzīvot veselīgāk un veidot veselībai labvēlīgus paradumus - sakārtot veselības problēmas - iztīrīt organismu - samazināt svaru, uzlabot ādas, matu un nagu kvalitāti - stabilizēt nervu sistēmu - uzlabot imunitāti - iemācīties dzert ūdeni


Organisma attīrīšana

Mājas aptieciņa no dabas vielām - tiešraides video

5 svarīgi padomi saaukstēšanās novēršanai. No kā ir atkarīga mūsu imunitāte? Kā to nostiprināt ? Ko darīt un kā pielietot dabas vielas un nutrientus dažādu problēmu gadījumos: vīruss, elpceļu problēmas, konjuktivīts, ausu sāpes, saindēšanās, apdegumi, brūces, lūzumi, sastiepumi, sasitumi, smadzeņu satricinājums, asinsspiediens (augsts, zems), pārēšanās, paģiras utt. Pieredze. Risinājumi. Atbildes uz jautājumiem.


Lekcijas par veselības tēmām

Coral Detox gatavā paka

«Coral Detox» - pirmais posms veselības sakārtošanas ceļā! Šīs programmas mērķis ir palīdzēt organismam izvadīt uzkrātos toksīnus un atjaunot zudušo organisma pašregulējošo mehānismu.


Coral Club produktu apraksti

Grifonija (Griffonia)

Grifonija (Griffonia) – tas ir dabīgs produkts, kas optimizē centrālās un perifērās nervu sistēmas darbību. Dabas dots antidepresants, kas efektīvi palīdz pie nervu sistēmas traucējumiem – satraukuma, nervozitātes, apjukuma, garīgās pārslodzes, depresijas un miega traucējumu gadījumos.


Coral Club produktu apraksti

D vitamīns un tā nozīme

Kāpēc vairumam cilvēku tā trūkst? Kā to uzņemt? Liposomālais D vitamīns. Par D vitamīnu mūsdienās runā biežāk nekā par jebkuru citu vitamīnu. Ar šo vitamīnu saista tik daudzus veselības aspektus, ka pēdējo desmitgažu laikā tas izaudzis līdz kulta vitamīna statusam un atrodams teju ikvienā mājas aptieciņā.


D vitamīns/hormons

D vitamīna nozīmē organismā un veselības nodrošināšanā

Jaunākā informācija par D vitamīnu – viens no svarīgākiem vitamīniem, kas regulē noskaņojumu un nogurumu!


D vitamīns/hormons

2015.gada pētījums par D vitamīna deficītu un citi svarīgi fakti

2015.gada pētījums par D vitamīna deficītu un citi svarīgi fakti. Pētījums un D vitamīna mērījumi vīriešiem un sievietēm utt.


D vitamīns/hormons

Organisma attīrīšana rudenī no parazītiem, tārpiem, baktērijām, vienšūņiem

Rudenī mums jāattīra organisms no parazītiem, tārpiem, baktērijām, vienšūņiem, lai tas būtu izturīgāks pret slimībām.


Organisma attīrīšana

Depresija un nervu sistēmas traucējumi nutriciologu skatījumā

Depresija, veģetatīvā distonija, nervu sistēmas traucējumi. Saslimšanas celoņi, izpausmes, klasiskie un alternatīvie risinājumi, profilakse.


Depresija

Dziļā zarnu attīrīšana Colo Vada Plus

Atbrīvoties no liekiem kilogramiem 14 dienās bez ķīmijas! Skaties video un uzzini kā.


Liekais svars

Bezsāpīgs risinājums kāju un citu locītavu sāpēm un iekaisumiem

Ceļgala traumu profilakse, kāju un citu locītāvu sāpju, iekaisumu profilakse.


Kaulu un Locītavu problēmas

Liekais Svars un tauki uz Vēdera

Liekā svara problēmas tieši vēdera rajonā. Kādi ir cēloņi un ko var darīt lietas labā. Cits skatījums.


Liekais svars

Veģetatīvā distonija, kas tas ir, cēloņi un ārstēšanas metodes

Kas ir Veģetatīvā Distonija. Veģetatīvās Distonijas Simptomi. Veģetatīvās Distonijas Cēloņi un Ārstēšanas Metodes.


Veģetatīvā distonija

Veģetatīvās distonijas Ārstēšana ar Klasiskās Medicīnas principiem

Kā ārstēt veģetatīvo distoniju ? Ko iesaka ārsti un psihologi.


Veģetatīvā distonija

Veģetatīvā distonija – ārstēšana ar netradicionālām metodēm!

Reālas un praktiskas metodes veģetatīvās distonijas ārtsēšanā. Ja esi izmēlis visas iespējas, šeit atradīsi risinājumu!


Veģetatīvā distonija