BLOGS

par veselību un veselīgu dzīvošanu = veselā miesā vesels gars

Coral Business Startup Rīgā, 21.10.2019., 18:00-21:00

Rudens ir atnācis ar krāsainām lapām. Tikpat krāšņš un aizraujošs ir mūsu bizness, kuram mēs aicinām jūs pievienoties ! ✔️ Ja esi progresīvi domājošs un veselīgi ambiciozs ✔️ Ja vēlies finanšu brīvību, kā arī brīvību no darba laika, atrašanās vietas un vadītāja ✔️ Ja vēlies uzsākt veselīgu partnerības biznesu un izveidot pasīvo ienākumu ✔️ Ja Tev ir svarīga pašizaugsme un pašrealizācija ✔️ Ja vēlies veidot starptautisku biznesu vai darboties on-line, neieguldot biznesā finanšu līdzekļus ✔️ Ja vēlies iegūt idejas un motivāciju sava biznesa izveidošanai, paaugstināt savu profesionalitāti - Šis pasākums domāts Tev!


PASĀKUMI

Nutrientu pielietošanas shēma

# kā palīdzēt sev ikdienā ar nutrientiem; # ko kombinēt, lai būtu pilnvērtīgāks rezultāts; # nutrientu atšķirības; # sīkāks ieskats par katru nutrientu; # skaidrojums, kāpēc mūsu organismam to vajag.


Lekcijas par veselības tēmām

LOCĪTAVU PROBLĒMAS. RISINĀJUMI. B-LURON EFEKTS

Locītavu un ar tām saistītās problēmas mūsdienās skar arvien jaunākus cilvēkus. Ja savulaik tādus simptomus kā stīvumu, locītavu kaulu un skrimšļu krakšķēšanu asociējām ar gados vecākiem cilvēkiem, tad pēdējās desmitgadēs pat divdesmitgadnieki sāk izjust sāpes un traumas locītavās. Nereti tas saistīts ar lieko svaru, palielinātu slodzi, sportā gūtām vieglākām un smagākām traumām, kas nav pilnīgi un sekmīgi izārstētas, tomēr bieži kaulu struktūru vājums saistīts ar organisma saskābšanu (lasi: izjauktu PH līdzsvaru) un sekojošu muguras deformāciju, tas var būt arī iedzimts jeb ģenētiski noteikts.


Kaulu un Locītavu problēmas

Organisma atjaunošanas pamatprincipi. Nutricioloģijas ceļš.

Tātad jūsu veselībai un uzmanībai - šūnu atjaunošanas koncepcija 4 soļu metode. Senas zināšanas, kas apkopotas mūsdienu izpildījumā, ņemot vērā mūsdienu apstākļus kādā dzīvo (eksistē) cilvēks. Pieredze, rezultāti, atbildes uz jautājumiem.


Lekcijas par veselības tēmām

Starptautisks projekts "Izmaini savu dzīvi 90 dienās"

Projektā var iesaistīties ikviens interesents, kurš vēlas: - atgūt spēku, enerģiju, dzīvesprieku un labu pašsajūtu - dzīvot veselīgāk un veidot veselībai labvēlīgus paradumus - sakārtot veselības problēmas - iztīrīt organismu - samazināt svaru, uzlabot ādas, matu un nagu kvalitāti - stabilizēt nervu sistēmu - uzlabot imunitāti - iemācīties dzert ūdeni


Organisma attīrīšana

Mājas aptieciņa no dabas vielām - tiešraides video

5 svarīgi padomi saaukstēšanās novēršanai. No kā ir atkarīga mūsu imunitāte? Kā to nostiprināt ? Ko darīt un kā pielietot dabas vielas un nutrientus dažādu problēmu gadījumos: vīruss, elpceļu problēmas, konjuktivīts, ausu sāpes, saindēšanās, apdegumi, brūces, lūzumi, sastiepumi, sasitumi, smadzeņu satricinājums, asinsspiediens (augsts, zems), pārēšanās, paģiras utt. Pieredze. Risinājumi. Atbildes uz jautājumiem.


Lekcijas par veselības tēmām

Coral Detox gatavā paka

«Coral Detox» - pirmais posms veselības sakārtošanas ceļā! Šīs programmas mērķis ir palīdzēt organismam izvadīt uzkrātos toksīnus un atjaunot zudušo organisma pašregulējošo mehānismu.


Coral Club produktu apraksti

Grifonija (Grifonia)

Grifonija (Grifonia) – tas ir dabīgs produkts, kas optimizē centrālās un perifērās nervu sistēmas darbību. Dabas dots antidepresants, kas efektīvi palīdz pie nervu sistēmas traucējumiem – satraukuma, nervozitātes, apjukuma, garīgās pārslodzes, depresijas un miega traucējumu gadījumos.


Coral Club produktu apraksti

D vitamīns un tā nozīme

Kāpēc vairumam cilvēku tā trūkst? Kā to uzņemt? Liposomālais D vitamīns. Par D vitamīnu mūsdienās runā biežāk nekā par jebkuru citu vitamīnu. Ar šo vitamīnu saista tik daudzus veselības aspektus, ka pēdējo desmitgažu laikā tas izaudzis līdz kulta vitamīna statusam un atrodams teju ikvienā mājas aptieciņā.


D vitamīns/hormons

D vitamīna nozīmē organismā un veselības nodrošināšanā

Jaunākā informācija par D vitamīnu – viens no svarīgākiem vitamīniem, kas regulē noskaņojumu un nogurumu!


D vitamīns/hormons

2015.gada pētījums par D vitamīna deficītu un citi svarīgi fakti

2015.gada pētījums par D vitamīna deficītu un citi svarīgi fakti. Pētījums un D vitamīna mērījumi vīriešiem un sievietēm utt.


D vitamīns/hormons

Organisma attīrīšana rudenī no parazītiem, tārpiem, baktērijām, vienšūņiem

Rudenī mums jāattīra organisms no parazītiem, tārpiem, baktērijām, vienšūņiem, lai tas būtu izturīgāks pret slimībām.


Organisma attīrīšana

Depresija un nervu sistēmas traucējumi nutriciologu skatījumā

Depresija, veģetatīvā distonija, nervu sistēmas traucējumi. Saslimšanas celoņi, izpausmes, klasiskie un alternatīvie risinājumi, profilakse.


Depresija

Dziļā zarnu attīrīšana Colo Vada Plus

Atbrīvoties no liekiem kilogramiem 14 dienās bez ķīmijas! Skaties video un uzzini kā.


Liekais svars

Bezsāpīgs risinājums kāju un citu locītavu sāpēm un iekaisumiem

Ceļgala traumu profilakse, kāju un citu locītāvu sāpju, iekaisumu profilakse.


Kaulu un Locītavu problēmas

Liekais Svars un tauki uz Vēdera

Liekā svara problēmas tieši vēdera rajonā. Kādi ir cēloņi un ko var darīt lietas labā. Cits skatījums.


Liekais svars

Veģetatīvā distonija, kas tas ir, cēloņi un ārstēšanas metodes

Kas ir Veģetatīvā Distonija. Veģetatīvās Distonijas Simptomi. Veģetatīvās Distonijas Cēloņi un Ārstēšanas Metodes.


Veģetatīvā distonija

Veģetatīvās distonijas Ārstēšana ar Klasiskās Medicīnas principiem

Kā ārstēt veģetatīvo distoniju ? Ko iesaka ārsti un psihologi.


Veģetatīvā distonija

Veģetatīvā distonija – ārstēšana ar netradicionālām metodēm!

Reālas un praktiskas metodes veģetatīvās distonijas ārtsēšanā. Ja esi izmēlis visas iespējas, šeit atradīsi risinājumu!


Veģetatīvā distonija