Bezsāpīgs risinājums kāju un citu locītavu sāpēm un iekaisumiem

9 December 2018

Lielākā daļa cilvēku pēc 20.gadiem jau zina, ko nozīmē traumas un sāpes locītavās. Kam tas ir vecu traumu rezultāts, kam vienkārši muguras deformācija, kam trausi kauli. Bieži šo iemeslu dēļ tiek gūtas jaunas traumas vai lūzumi, kas ar katru gadu sliktāk dzīst.

Vieglākos gadījumos, mēs to risinām ar Ibumetīna un citu bezrecepšu zāļu palīdzību. Smagākos gadījumos, tiek veiktas dārgas injekcijas, kas maksā vismaz 200 euro viena un tādas ir nepieciešamas neskaitāmas un regulāri. Ļoti smagā gadījumā ir jāveic sāpīga operācija, kas maksā ļoti dārgi un ir ilgs atveseļošanās laiks.

Vai Jūs zināt, ka cilvēkam ir ap 200 locītavām? Visas nomainīt nav iespējams.

Kāpēc locītavas nodilst un sliktāk dzīst pēc 20.gadiem?

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem pēc 20 gadiem samazinās hialuronskābes daudzuma uzsūktspēja locītavās. Līdz ar to, jo vecāki mēs kļūstam, jo sliktāk šis process (locītavu atjaunošanās) notiek organismā.

Šis process ir neizbēgams, tāpat kā novecošanās, tomēr to iespējams palēnināt un daudz ilgāk saglabāt veselas locītavas un kustību prieku.

Lai šo procesu palēninātu, ir nepieciešams organismam palīdzēt uzsūkt hialuronskābi, lai saglabātu veselas locītas un varētu turpināt kustēties bez sāpēm.

Bezsāpīgs risinājums:

Pašreiz tirgu ir ienācis jauns un labs profilaktisks līdzeklis, kas atjauno locītavas – B-Luron, kas ir Vācu Doktora Nila Dušeka 20 gadu pētījumu rezultāts. Sākumā testēts uz pelēm, vēlāk sporta zirgiem un suņiem, un beigās arī veiksmīgi uz cilvēkiem.

80% no B-Luron lietotājiem, pirmie rezultāti parādās 3 nedēļu laikā. Smagos gadījumos var aiziet arī divi un trīs mēneši. Papildus, ātrākam rezultātam, iesakām lietot Coral Detox, lai organisms attīrītos un varētu labāk uzsūkt B-Luron prepretātu.

Iegādāties B-Luron Veikalā.

Smalkāk par produktu iesaku klausīties zemāk redzamā video:

Krieviski video no paša Nila Dušeka: